Select Page

نکاتی فوق العاده برای زیبایی

نکاتی فوق العاده برای زیبایی

نکات زیبایی
_ همیشه جوش ها بی موقع ظاهر می شوند. نگران نباشید چون می توانید خیلی زود آن ها را کم رنگ کنید. کمی قطره چشم روی پد کتانی بزنید و بگذارید داخل یخچال چند دقیقه بماند سپس روی جوش ها بمالید. پس از ۲۰ دقیقه رگ های خونی منقبض می شوند و التهابات و قرمزی را کمتر می کنند.

_ فرمژه را قبل از استفاده چند ثانیه با سشوار گرم کنید تا مژه ها بیشتر فر شود.

_ قبل از لاک زدن کمی چسب ماتیکی یا وازلین به اطراف ناخن ها بزنید تا لاک های اضافی به راحتی پاک شوند.

_ برای پاک کردن آرایش ضد آب روغن زیتون و نارگیل مناسب هستند. با این روغن ها حتی بدون استفاده از پاک کننده های آرایشی هم می توانید به راحتی آرایش را پاک کنید.

_ روغن های ضروری دارچین و نعناع در برجسته کردن لب ها بسیار موثر هستند. اگر به این دو حساسیت نداشته باشید می توانید کمی با رژلب یا برق لب ترکیب کنید.

_ برای درخشش پوست کمی جوش شیرین به ژل شستشوی صورت یا شیرپاک کن اضافه کنید. سپس به صورت بزنید و چند دقیقه ماساژ دهید و در آخر با آب گرم بشوئید. این کار را ۲ الی ۳ مرتبه در هفته تکرار کنید.

_ هنگامی که مواد ریمل خشک شد آن را به مدت ۵ دقیقه داخل آب گرم قرار دهید.

_ رژگونه و پنک کیک های خرد شده را دور نریزید. به راحتی می توانید آن را درست کنید. فقط کافی است چند قطره الکل سفید به آن اضافه کنید و با سر چاقو آرام آرام هم بزنید و بگذارید خشک شود و به حالت اول بازگردد.

_ اگر لاک سفت شده باشد و درب آن به سختی باز می شود چند دقیقه آن را داخل ظرف آب گرم قرار دهید. سپس بردارید، تکان دهید و استفاده کنید.

_ موها را بپیچانید و تارهای بیرون آمده و اضافی را قیچی کنید. با این کار دیگر نیازی نیست برای مرتب کردن موها به آرایشگاه بروید.

_ تافت مو بهترین راه برای مرتب کردن ابروها می باشد. برای این کار کمی تافت به برس ریمل بزنید و روی ابروها بکشید.

_ می توانید به جای شامپوی خشک از پودر بچه یا نشاسته ذرت استفاده کنید. اگر می خواهید موها را فوری تمیز کنید از این ها استفاده کنید.

_ برای فر کردن موها، مو را بپیچانید. سپس از بالا تا پایین اتو بکشید و تافت بزنید.

_ هر شب قبل از خواب به پایین موها کمی روغن یا کرم مو بزنید تا موها نرم و براق شوند.

_ برای اینکه هنگام پوشیدن کفش های نو پاها تاول نزند کمی مام به پاها بمالید.

_ یک روش طراحی ساده ناخن: ابتدا لاک بیس را بزنید سپس چسب مشبک روی آن بچسبانید و دوباره لاک رنگی روی آن بکشید. پس از خشک شدن چسب را بردارید.

_ قبل از استفاده از عطر ابتدا کمی وازلین بزنید سپس روی آن عطر بزنید. اینگونه ماندگاری بوی عطر بیشتر می شود.

About The Author

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات